Aktualne kursy walut - ceny detaliczne


Ceny detaliczne, które obowiązują w naszych punktach stacjonarnych są na bieżąco aktualizowane w oparciu o kwotowania par walutowych na rynku Forex. Do czynników, które wpływają na wahania kursów walut możemy zaliczyć m.in. wskaźniki makroekonomiczne, istotne wydarzenia polityczne, czy zmiany sentymentu na rynkach finansowych. Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.

WalutaKrajKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.00004.1100
EUREURUnia Europejska4.28504.3700
GBPGBPWielka Brytania4.94505.0550
CHFCHFSzwajcaria4.41004.5100
CZKCZKCzechy0.16750.1745
AUDAUDAustralia2.56002.6700
CADCADKanada2.90503.0050
DKKDKKDania0.50850.5390
NOKNOKNorwegia0.31750.3710
SEKSEKSzwecja0.35150.3915
BGNBGNBułgaria2.20502.3250
HUFHUFWęgry0.010940.01174
ALL100 ALLAlbania4.28504.8850
RONRONRumunia0.85800.9680
ILSILSIzrael1.00401.1140
JPY100 JPYJaponia2.69003.1700
TRYTRYTurcja0.12500.1850
CNYCNYChiny0.57050.6305
AEDAEDZjednoczone Emiraty Arabskie1.11451.1950
UAHUAHUkraina0.09200.1020
RUBRUBRosja0.04350.0535
THBTHBTajlandia0.11250.1275
Aktualizacja: 2024-04-22 17:28:08
Kurs na żywo: włącz

Zapraszamy do naszych kantorów stacjonarnych

Kantor KUBISA

ul. Bohaterów Monte Cassino 421
(C.H. Auchan B-B)

pon-sb: 9-21 nd handlowa: 9-20

+48 33 821 9198
+48 600 806 246

Napisz do nas

kantor@kubisa.pl

Kantor KUBISA

ul. Przechód 1
Bielsko-Biała

pon-pt: 9-17

+48 33 812 4154
+48 606 952 656

zamknij