Aktualne kursy walut - ceny hurtowe

Ceny hurtowe dotyczą transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN realizowanych gotówkowo lub przelewem bankowym. Przy płatności przelewem wymagane są pełne dane zleceniodawcy potwierdzone dokumentem tożsamości. Obsługujemy rachunki PLN w bankach Santander, ING, PKO BP oraz Pekao S.A. W celu zawarcia umowy realizacji transakcji przelewem należy dokonać zgłoszenia za pośrednictwem e-maila na adres: kantor@kubisa.pl. Płatności przelewem przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 do 15:30.

Edytowane kursy walut nie stanowią oferty handlowej, mają jedynie charakter informacyjny.

WalutaKrajKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.03004.0750
EUREURUnia Europejska4.31004.3400
GBPGBPWielka Brytania4.97505.0250
CHFCHFSzwajcaria4.42504.4750
CZKCZKCzechy0.16900.1730
AUDAUDAustralia2.59002.6400
CADCADKanada2.93502.9900
DKKDKKDania0.50850.5385
NOKNOKNorwegia0.32450.3710
SEKSEKSzwecja0.35150.3915
BGNBGNBułgaria2.21002.3300
HUFHUFWęgry0.010950.01175
ALL100 ALLAlbania4.28504.8850
RONRONRumunia0.85750.9675
ILSILSIzrael1.00501.1150
JPY100 JPYJaponia2.69003.1700
TRYTRYTurcja0.12450.1845
CNYCNYChiny0.57050.6305
AEDAEDZjednoczone Emiraty Arabskie1.11351.1940
UAHUAHUkraina0.09200.1020
RUBRUBRosja0.04350.0535
THBTHBTajlandia0.11250.1275
Aktualizacja: 2024-04-22 18:53:15
Kurs na żywo: włącz

Zapraszamy do naszych kantorów stacjonarnych

Kantor KUBISA

ul. Bohaterów Monte Cassino 421
(C.H. Auchan B-B)

pon-sb: 9-21 nd handlowa: 9-20

+48 33 821 9198
+48 600 806 246

Napisz do nas

kantor@kubisa.pl

Kantor KUBISA

ul. Przechód 1
Bielsko-Biała

pon-pt: 9-17

+48 33 812 4154
+48 606 952 656

zamknij