Aktualne kursy walut - ceny detaliczne


Ceny detaliczne, które obowiązują w naszych punktach stacjonarnych są na bieżąco aktualizowane w oparciu o kwotowania par walutowych na rynku Forex. Do czynników, które wpływają na wahania kursów walut możemy zaliczyć m.in. wskaźniki makroekonomiczne, istotne wydarzenia polityczne, czy zmiany sentymentu na rynkach finansowych. Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.

WalutaKrajKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone3.95504.0550
EUREURUnia Europejska4.28004.3700
GBPGBPWielka Brytania5.07005.1850
CHFCHFSzwajcaria4.42504.5400
CZKCZKCzechy0.17250.1790
AUDAUDAustralia2.62002.7300
CADCADKanada2.86002.9700
DKKDKKDania0.51050.5405
NOKNOKNorwegia0.27900.3825
SEKSEKSzwecja0.36650.4065
BGNBGNBułgaria2.21002.3300
HUFHUFWęgry0.010060.01176
ALL100 ALLAlbania4.32204.9220
RONRONRumunia0.85550.9655
ILSILSIzrael1.01401.1240
JPY100 JPYJaponia2.62503.0600
TRYTRYTurcja0.12400.1740
CNYCNYChiny0.56300.6230
AEDAEDZjednoczone Emiraty Arabskie1.10001.1805
UAHUAHUkraina0.09100.1010
RUBRUBRosja0.04500.0550
THBTHBTajlandia0.11100.1260
Aktualizacja: 2024-06-12 21:05:19
Kurs na żywo: włącz

Zapraszamy do naszych kantorów stacjonarnych

Kantor KUBISA

ul. Bohaterów Monte Cassino 421
(C.H. Auchan B-B)

pon-sb: 9-21 nd handlowa: 9-20

+48 33 821 9198
+48 600 806 246

Napisz do nas

kantor@kubisa.pl

Kantor KUBISA

ul. Przechód 1
Bielsko-Biała

pon-pt: 9-17

+48 33 812 4154
+48 606 952 656

zamknij