Aktualne kursy walut - ceny hurtowe

Ceny hurtowe dotyczą transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN realizowanych gotówkowo lub przelewem bankowym. Przy płatności przelewem wymagane są pełne dane zleceniodawcy potwierdzone dokumentem tożsamości. Obsługujemy rachunki PLN w bankach Santander, ING, PKO BP oraz Pekao S.A. W celu zawarcia umowy realizacji transakcji przelewem należy dokonać zgłoszenia za pośrednictwem e-maila na adres: kantor@kubisa.pl. Płatności przelewem przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 do 15:30.

Edytowane kursy walut nie stanowią oferty handlowej, mają jedynie charakter informacyjny.

WalutaKrajKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone3.98504.0250
EUREURUnia Europejska4.31004.3400
GBPGBPWielka Brytania5.10005.1550
CHFCHFSzwajcaria4.45504.5100
CZKCZKCzechy0.17400.1775
AUDAUDAustralia2.65002.7000
CADCADKanada2.89002.9500
DKKDKKDania0.51050.5405
NOKNOKNorwegia0.30900.3825
SEKSEKSzwecja0.36650.4065
BGNBGNBułgaria2.21002.3300
HUFHUFWęgry0.010360.01176
ALL100 ALLAlbania4.32204.9220
RONRONRumunia0.85550.9655
ILSILSIzrael1.01401.1240
JPY100 JPYJaponia2.62503.0600
TRYTRYTurcja0.12400.1740
CNYCNYChiny0.56300.6230
AEDAEDZjednoczone Emiraty Arabskie1.10001.1805
UAHUAHUkraina0.09100.1010
RUBRUBRosja0.04500.0550
THBTHBTajlandia0.11100.1260
Aktualizacja: 2024-06-12 21:05:19
Kurs na żywo: włącz

Zapraszamy do naszych kantorów stacjonarnych

Kantor KUBISA

ul. Bohaterów Monte Cassino 421
(C.H. Auchan B-B)

pon-sb: 9-21 nd handlowa: 9-20

+48 33 821 9198
+48 600 806 246

Napisz do nas

kantor@kubisa.pl

Kantor KUBISA

ul. Przechód 1
Bielsko-Biała

pon-pt: 9-17

+48 33 812 4154
+48 606 952 656

zamknij